لیست محصولات این تولید کننده الیمپ-Olimp

یکی از معدود پایگاه‌های تحقیق و توسعه و تولید مدرن در جهان، که توسط یک تیم مجرب از متخصصان بیوتکنولوژی، داروسازی و صنایع غذایی به طور مستمر توسعه یافته است و دارای همکاری دائم با بزرگ‌ ترین مسئولان جهانی رژیم‌های غذایی ورزشی بوده است. در تمامی این شرایط مکمل های غذایی الیمپ در میان شرکت‌های برتری بوده است که نه تنها اجرا کننده بلکه توسعه‌دهنده‌ی روش‌های نوین تغذیه ای در ورزش هستند.

الیمپ-Olimp

ربع قرن تجربه در تولید مکمل های تغذیه‌ای و رژیمی.


یکی از معدود پایگاه‌های تحقیق و توسعه و تولید مدرن در جهان، که توسط یک تیم مجرب از متخصصان بیوتکنولوژی، داروسازی و صنایع غذایی به طور مستمر توسعه یافته است و دارای همکاری دائم با بزرگ‌ ترین مسئولان جهانی رژیم‌های غذایی ورزشی بوده است. در تمامی این شرایط مکمل های غذایی الیمپ در میان شرکت‌های برتری بوده است که نه تنها اجرا کننده بلکه توسعه ‌دهنده‌ روش‌های نوین تغذیه ای در ورزش هستند.


الیمپ-Olimp


عنوان تجاری OLIMP SPORT NUTRITION® شناخته شده و قابل تشخیص در سراسر جهان است.
ما بزرگ ترین تولید کننده‌ی مکمل‌های غذایی و تغذیه در کشور لهستان و یک تولید کننده برجسته در اروپا و سراسر جهان هستیم. آنچه که ما و محصولاتمان را از دیگر شرکت‌هایی که عمدتا با بسته بندی سروکار دارند، متمایز میسازد، تجربه‌ قابل توجه و طولانی مدت در آفرینش، اجرا و تولید دستور العمل‌های نوآورانه‌ مطابق با استانداردهای دارویی است.


مکمل های ورزشی الیمپ با استفاده از با کیفیت‌ ترین ترکیبات تایید شده و آزمایش شده تولید شده ‌اند. با انتخاب مکمل های ورزشی ما میتوانید مطمئن باشید که از محصولات سالم، مطمئن وعاری از هر گونه موادی که سلامتی شما را تهدید کند، استفاده کنید.


به یاد داشته باشید که خطوط تولید شرکت الیمپ هرگز جایگزین‌ های ارزان و با کیفیت پایین به خود ندیده است. کیفیت به نوبه‌ خود یک هدف است، همچنین ماموریتی که با اشتیاق و علاقه توسط آزمایشگاه‌های شرکت الیمپ اجرا شده است. علاقه‌ای که ما با آن کارمیکنیم بیانگر آن است که چرا رقبای ما تنها میتوانند رویای رسیدن به سطحی را داشته باشند که برای ما بسیار روتین و عادی است.نتایج تحقیقات علمی در زمینه‌ پزشکی ورزشی به صراحت، نیاز به مکمل های تغذیه‌ ای به منظور افزایش عناصر مختلف تناسب اندام و بهبود مناسب پس از تمرینات ورزشی را اثبات کرده است. وادار کردن بدن به انجام تمرینات شدید جسمی بدون تغذیه مناسب و تامین مواد و عناصر وابسته، شامل مکمل های مناسب ورزشی، باید اشتباهی جدی به حساب آورده شود، که نه تنها ممکن است باعث آسیب رساندن به نتایج ورزشی، بلکه سلامتی شود. به همان اندازه استفاده از مکمل‌های ناشناخته، که اغلب از مواد پایه با کیفیت پایین و در شرایط نامناسب تولید میشوند نیز باید خطرناک محسوب شوند، آنها تهدیدی جدی برای سلامت ورزشکاران هستند. این تولیدات معمولا هیچ ضمانتی ندارند و برای فروش، آزمایش شده و مورد تایید نیستند.


امکان پیاده‌سازی مکمل‌های مناسب رژیم غذایی نه تنها در زمینه ورزش‌های رقابتی بلکه باید در یک شیوه زندگی سالم و فعال در نظر گرفته شود. امروزه میلیون ها نفر در لهستان، اروپا و کل جهان، دوچرخه سواری میکنند، شنا انجام میدهند و یا برای سلامتی، تندرستی و داشتن وضعیت جسمانی مناسب کوهنوردی میکنند. بنابراین برای انتخاب یک مکمل مناسب، تولید کننده و شرایط تولید آن نیز یک مسئله بسیار مهم تلقی میشود.


لیست محصولات الیمپ-Olimpمتاسفانه، تفاوت بسیار زیادی در میان محصولات نهایی مکمل های غذایی موجود در بازار وجود دارد و بر خلاف آنچه برخی از "متخصصان" اعلام میکنند: کراتینین های تولید شده توسط کمپانی های مختلف هیچ وقت همانند یکدیگر نیستند !


حتی اگر مواد خام از یک منبع باشند و آرم ثبت اختراع مشابه داشته باشند. ذخیره سازی، نظارت، بررسی‌های چند مرحله‌ای ، یک سری از فرآیندهای تولید مناسب، که همه در شرایط ایده آل مطابق با الزامات GMP انجام شده اند، یا فقدان این مولفه ها، تعیین میکند که آیا یک مکمل از ارزش کامل برخوردار و قابل اطمینان هست یا اینکه فقط ترکیبی از تعداد انگشت شماری پودر سفید و مرطوب با محتوای بالای کراتینین و آلودگی میکروبیولوژیکی هستند که سلامتی را تهدید می‌کنند. مثال‌های از این دست روز به روز در حال افزایش هستند.


درست مانند ورزش‌های رقابتی، افرادی که تفریحی ورزش میکنند اهداف بلندپروازانه‌ خود را دارند، آنها خواستار متمایز بودن از افراد و تحسین شدن برای تناسب اندام، شرایط و جذابیت خود هستند. با توجه به برنامه‌های پشتیبانی مناسب، بر اساس آخرین مکمل‌های تست شده و سالم رژیم غذایی، بسیاری از مردم قادر به کسب یک پیشرفت واقعی در بهبود دستاوردهای خود و نزدیک شدن به ایده آل رویاهای خود هستند.


با در نظر گرفتن رشد ثابت علاقه نسبت به روش‌های حمایت تغذیه ای در ورزش، تناسب اندام و تمرینات سلامت، مایل به ارائه برخی از کارهای خود، ایده های که دنبال می‌کنیم و احساساتمان به شما هستیم.مراقبت از شرایط، تناسب اندام و سلامتی شما:


۱. ما دائما در حال توسعه پایگاه داده‌های علمی خود با تولیدی مدرن و مبنای آزمایشگاهی برای بیش از ۱۶ سال بوده‌ایم.


۲. ما دائما با مقامات بالا و واحدهای تحقیقات علمی در لهستان، اروپا و جهان در حال کار هستیم.


۳. تولید مکمل‌های ما برپایه‌ با کیفیت ‌ترین مواد خام از سراسر جهان است.در نهایت، ما یکی از چندین شرکت در جهان هستیم که مکمل‌ها و مواد مغذی برای ورزشکاران را مطابق با الزامات استاندارد GMPتولید می‌‌کند و دارای سیستم‌های مدیریت کیفیت اجرایی و تایید شده است: HACCP (تجزیه و تحلیل خطر و نقاط کنترل بحرانی (که مطابق با استاندارد DS.3027 E: 1997 و ISO- 9001-2001, ISO 22000: 2006 کنترل می‌شود(شامل الزاماتHACCP)


۴. تقریبا ۱۰۰ درصد از تولیدات ما در شرکت خودمان اجرا میشود بنابراین میتوانیم تاثیرگذار و تعیین کننده‌ کیفیت محصولات باشیم.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • خرید محصول

  مخلوط پودری غلیظ کربوهیدرات و پروتئین,تامین انرژی برای ورزشکاران,افزایش وزن و رشد عضلات,بازسازی سریع ذخایر انرژی

  525,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  قابلیت جذب فوری به منظور تولید انرژی,کاهش احساس خستگی,ازدیاد متابولیسم اسید آمینه ها,کمک به بازسازی و محافظ بافت های ماهیچه ای,رشد و نگهداری نیتروژن,افزایش حجم و قدرت

  475,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  حاوی دو منبع پروتئینی عالی (پروتئین وی و پروتئین مرغ),افزایش دهنده حجم عضلانی در سریع ترین زمان ممکن,حافظ تعادل ازت در بدن و مانع کاتابولیزم در حین تمرینات ,غنی ترین منبع پروتئین در زمان کاهش وزن ,موثر در بازسازی بافت ماهیچه ها پس از تمرینات ورزشی

  453,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ال گلوتامین کاملاٌ میکرونیزه و آمینو اسید های شاخه ای ال لوسین ، ال سیستئین و انواع ویتامین به خصوص ویتامین B6 می باشد که این ترکیب به رشد سلول های عضلانی و همچنین ریکاوری عضلات بسیار کمک می کند

  396,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ترکیبی از انواع مختلف پروتئین وی

  711,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  افزایش استقامت,افزایش جریان خون,موثر در بازسازی بافت ماهیچه ها پس از تمرینات ورزشی,مهم ترین و قوی ترین آمینو اسید مردانه

  265,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  موثر در افزایش حجم عضلات,موثر در افزایش قدرت و انرژی,موثر در جلوگیری از تجزیه پروتئین ماهیچه ها,موثر در بازسازی بافت ماهیچه ها بعد از تمرینات ورزشی,تعدیل کننده حفظ نیتروژن و موثر در رشد ماهیچه های جدید

  419,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  مناسب افراد دارای دیابت نمی باشد ,دوز مجاز روزانه را افزایش ندهید,این محصول نمی تواند جایگزین یک رژیم غذایی سالم و متنوع باشد,دور از دسترس کودکان مصرف شود,ایرزومالتولوز منبع گلوکوز و فروکتوز است

  396,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  افزایش وزن و رشد عضلات در مدت زمان کوتاه,موثر در ترمیم سلولها و تجزیه پروتئین ها,منبع سوختی با ارزش برای عضلات,موثر در هنگام تمرینات سخت

  819,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  آمینو اسیدهای زنجیره ای شاخه ای مخلوط با ویتامین B6 در شکل کپسول,کاهش احساس خستگی,ازدیاد متابولیسم اسید آمینه ها,کمک به بازسازی و محافظ بافت های ماهیچه ای

  253,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ترکیبی از انواع مختلف پروتئین وی,فاقد آسپارتام

  748,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  معرفی اجمالی محصول اچ ام بی ۱۲۵۰ شرکت الیمپ به شکل کپسول همراه با دوز بالا و موثر تولید شده است . مکمل HMB در افزایش قدرت عضلات ٬ عضله سازی و جلوگیری از ریزش عضلات نقش بسزایی ایفا مینماید و فرآیند عضله سازی را به شکل چشم گیری تسریع میکند . همچنین این مکمل با فراهم نمودن شرایط آنابولیک ٬ بدن را به منظور ترمیم و بازسازی در حالت بهتری قرار میدهد .

  385,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف