لیست محصولات این تولید کننده فارما فریک-- Pharma Freak

در سال 2008 توسط آلکس ساوا و دان گورو تاسیس گردید و بدلیل بهره‌مندی از تحقیقات علمی و توانایی آن در ارائه مکمل های اثر بخش یکی از سردمداران صنعت تولید مکمل ها به شمار می‌رود. PharmaFreak به دنبال تحقیق، توسعه و ایجاد برترین مکمل ها می‌باشد و دارای مواد آزمایش شده با بالاترین استاندارد کیفیت GMP می‌باشد.

در سال 2008 توسط آلکس ساوا و دان گورو تاسیس گردید و بدلیل بهره‌مندی از تحقیقات علمی و توانایی آن در ارائه مکمل های اثر بخش یکی از سردمداران صنعت تولید مکمل ها به شمار می‌رود. PharmaFreak به دنبال تحقیق، توسعه و ایجاد برترین مکمل ها می‌باشد و دارای مواد آزمایش شده با بالاترین استاندارد کیفیت GMP می‌باشد.
ساوا و گورو دارای بیش از 10 سال سابقه در تولید مکمل های رژیمی می‌باشند و آن‌ها به دلیل وجود محصولات بی‌کیفیت در بازار تصمیم به تاسیس PharmaFreak گرفتند. با تصمیم به تولید محصولاتی برای مصارف خود، ساوا و گورو PharmaFreak را به یکی از برترین قطبهای این صنعت تبدیل کردند. امروزه ساوا و گورو مدیریت PharmaFreak را بر عهده دارند و همواره مکمل های اثربخش و جدیدی را تولید می‌کنند.


 گورو دارای مدرک کارشناسی ارشد و لیسانس حرکت شناسی می‌باشد. او یکی از برترین محققان صنعت مکمل های رژیمی می‌باشد. گورو نیز زمانی یکی از  بازیکنان فوتبال در دانشگاه ویلفرد لوریر در واتر لو بود. وی اکنون در ونکوور زندگی می‌کند.


این دو فرد که اکنون به عنوان متخصصین سرشناسی شناخته می‌شوند کتابهایی را در مورد سلامتی و تناسب اندام منتشر می‌نمایند. آن‌ها همچنین در چندین برنامه رادیویی و تلویزیونی شرکت داشته‌اند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف